Revitalizace návsi

Vážení spoluobčané,
rádi bychom vjezdu do naší obce ze směru Valašské Meziříčí dali nový kabát. Je to ten první pohled, který občan nebo návštěvník naší obce uvidí při odbočení z hlavní cesty ke kulturnímu domu. Prosím, pojďme všichni společně tento prostor oživit a dát mu důstojnost hodnou místu.

Za tímto účelem jsme oslovili pana architekta Soštáka, který je odborníkem na úpravy veřejných prostranství, aby se pokusil vnést do této části obce – návsi nového ducha. Jsme si vědomi toho, že je to velmi citlivá záležitost, která se dotkne takřka každého z nás a bude tu s námi na desetiletí. Samozřejmě, že nikdy nedojdeme ke 100% shodě všech, pokusme se ale úpravy promyslet tak, aby byla spokojena většinová.

Pan architekt měl dle zadání k dispozici prostor kolem kulturního domu, obecního úřadu, hasičárny, Jednoty, přilehlé místní komunikace a cca ½ Přadkovy zahrady, kterou obec odkoupila. Níže vám tedy předkládáme návrh pana architekta. Je to živý dokument, který můžeme dále upravovat a doplňovat na základě vašich připomínek, námětů a myšlenek, které nám můžete sdělit osobně, telefonicky, písemně nebo elektronicky viz odkaz níže. Studie je i fyzicky k nahlédnutí v místní knihovně každý čtvrtek od 15 hod do 18 hod. Pokud byste si chtěli studii stáhnout na flešku nebo ji osobně zkonzultovat, zavolejte na obecní úřad a domluvíme si čas návštěvy. Budeme opravdu velice rádi za jakoukoliv formu vašich připomínek a námětů – děláme to přeci pro sebe!

Předem moc děkujeme!

Dokumentace revitalizace návsi ke stažení

Název souboruPopisVelikost souboru
pdf Průvodní zprávaStudie revitalizace návsi v Jarcové
80 KB
pdf Altán - pohledy a půdorysvýkresová dokumentace
814 KB
pdf Altán - řezvýkresová dokumentace
174 KB
pdf Situace revitaliace návsi / 1výkresová dokumentace
424 KB
pdf Situace revitalizace návsi /2výkresová dokumentace
437 KB

Formulář pro připomínky k revitalizaci návsi

Vaše připomínky můžete sdílet na adresu starosta@jarcova.cz nebo pomocí níže uvedeného formuláře.